Aman Reis Duymasın İzle: Konusu ve Oyuncuları

Aman Reis Duymasın Filmi son zamanların en çok beklenen filmleri arasındadır. Birçok kişinin aklında Aman Reis Duymasın filminin gösterim tarihi öğrenmek vardır. Aman reis duymasın filminin türü komedidir.  Aman Reyis Duymasın filmi 13 aralık 2019 tarihinde vizyona girerek izleyici ile buluşacak.

Aman Reis Duymasın Filminin Konusu

Son zamanların en dikkat çeken komedi filmlerinden birisidir. Birçok insan filmin vizyona düşmesini beklemektedir. Ayrıca insanların akıllarında Aman Reis Duymasın filminin konusu hakkında soru işaretleri bulunmaktadır.

Filmin konusu küçük bir kasaba da başlarına gelmeyen kahramanları içermektedir. Bu kahramanlarımızın en büyük korkusu başlarına gelenlerden aile reisi Hızır Çakırbeyli’nin haberinin olmamasıdır. Filmde oldukça olaylı ve heyecanlı tatil söz konusudur. ”Eşkıya dünyaya hükümdar olmaz” dizisinde tanıdığımız karakterlerden bazıları bu filmde de karşınıza çıkmaktadır.  Yer altının güçlü isimleri bu filmde karşınıza oldukça eğlenceli sahneleriyle sinemaseverleri güldürmeye hazır bulunmaktadırlar.

aman reyis duymasın
aman reyis duymasın

Yer altı dünyasının bu muhteşem isimleri bir yaz tatiline çıkmaya karar vermektedirler. Başlarına geleceklerden haberleri yoktur. Kadın erkek karışık olan bu ekip deniz otobüsünden iner inmez tatilin beklentilerin dışında olacağını anlamalarına rağmen İstanbul’a geri dönmeyip tatile devam etmek istemektedirler. Yönettikleri dünyanın tam zıttın da küçük bir sahil kasabası bulunmaktadır. Bu kasaba onlara şok üstüne şok yaşatarak seyircileri heyecanlandıracaklardır. Önemli olan ise tek diledikleri şey yaşadıkları bu skandalı aile reisi Hızır Çakırbeyli’nin duymamasıdır. Eğer öğrenirse başlarına gelen talihsizliklerden daha beter bir durumla karşılaşacaklardır.

Aman reis duymasın filminde başlıca olarak Hatice,  Ömür Çakırbeyli ve emine meskûn bir mahallede savaş açarak havaya ateş etmişlerdir. Zafer Zaralı köpeğe saldırmış ve köpeği ısırmıştır. Boran bir kamp alanında çırılçıplak yakalamışlardır. İlyas Çakırbeyli ve Behzat façalı ekiplerin düzenlediği narkotik operasyonunda yakalanmışlardır. Başlarına gelen bu talihsizliği bakalım aile reisi Hızır Çakırbeyli bunları duyacak mı? Sinema sevenler bu komedi filmini büyük bir heyecan ile beklemektedirler.

Aman Reis Duymasın Filmi’nin Oyuncuları Ve Karakterleri

  • Ozan Akbaba: Boran
  • Mustafa Üstündağ: İlyas Çakırbeyli
  • Savaş Özdemir: Tipi
  • Sevinç Gürşen Kıratlı: Hatice
  • Hakan Karsak: Enişte
  • Emir Benderlioğlu: Behzat Façalı
  • Ceren Benderlioğlu: Ömür Çakırbeyli
  • Sevil Akı: Emine
aman reyis duymasın full izleaman reyis duymasın full izle
aman reyis duymasın full izle

Aman reis duymasının yönetmeliğini Onur Tan üstlenmiştir. Senaryosunu Bahadır Özdener ve Berna Aruz birlikte yazmışlardır.

Sinemaseverler Aman reis duymasın filmini büyük bir merakla beklemektedir. 13 Aralık 2019’da vizyona giren bu film herkesi heyecanlandırmış bulunmaktadır.

 

Aman reyis duymasın izle

Yorum yaz