Baba Parası izle: Baba Parası Film

Sinemaseverlerin karşısında komedi filmi olarak çıkacak olan baba parası sizleri fazlasıyla etkileyecektir. Filmin başrolleri arasında bulunan ünlü komedyen Ahmet Kural ile Murat Cemcir bulunmaktadır. Sizi fazlasıyla etkileyecek ve çok güldürecek olan baba parası sinemaseverler tarafından merak edilerek ne zaman vizyona gireceği hakkında araştırmalara başlamışlardır.

Baba parası filmi 1 Ocak 2020 tarihinde vizyona girerek sinemaseverlerin karşısında olacaktır. Baba parasının ilk fragmanı yayınlanmıştır. Bu fragmanı izleyen sinemaseverler fazlasıyla heyecanlanarak filmin vizyona girmesini beklemektedir. Kısa süre içerisinde yani 1 Ocak 2020 tarihinde vizyona girecektir.

baba parası full izle
baba parası full izle

Baba Parası Filminin Konusu

Filmin türü komedi olmasıyla birlikte en çok merak edilenler arasında filmin konusu bulunmaktadır. Filmin konusu aslında isminden de anlaşıldığı gibi Baba parası olarak karşımıza çıkmaktadır.

Birbirlerinden fazlasıyla farklı iki üvey kardeşin babaları ülkenin zengin insanlarından birisidir. Babalarının ölmesiyle birlikte babalarından kalan yüklü miktarda miras için birbirlerine girmektedirler. Babadan kalan miras yüzünden büyük bir kavga ortaya çıkmasıyla miras avcılığı komik bir şekilde sinemaseverlerin karşısında çıkmaktadır. Kendilerine düşen payı almak için uğraşan kardeşlerin tekine mirasın hepsinin kalacağı öğrenilir ve ikinci kardeş büyük şok geçirmektedir. Ortada babalarının mirasını koyduğu bir kasa bulunmaktadır. Şifreyi bulmak için kardeşler arasında bir yarış başlamaktadır. Ancak babası gibi açgözlü, düzenbaz, acımasız aynı zamanda çok zeki olan çocuklarından birisi bulacaktır. Asıl sahne bu şekilde başlayacaktır.

Baba Parası Film Oyuncuları

  • Ahmet Kural
  • Murat Cemcir
  • Rasim Öztekin
  • Yağmur Tanrısevsin
  • Özgür Emre Yıldırım
  • Demir Karahan
  • Devrim Yakut
  • Ayhan taş
  • Osman Alkaş
  • Deniz Barut
baba parası filmi
baba parası filmi

Baba Parası Filmi Başrol Murat Cemcir

Baba parası filminde başrol olarak ön plana çıkan isimlerden Murat Cemcir kimdir? Sorusu akıllara gelmektedir. Murat Cemcir, 1976 Tokat Niksar doğumludur. Mustafa Kemal Üniversitesin de Otomotiv bölümü mezunu olmuştur. Murat Cemcir Gürcüce dilini iyi derece de konuşabilmektedir. Takva, Polis ve yer altı filmlerinde de rol almış bir ünlüdür. Selçuk Aydemir ile tanışarak ünlü olmuştur. Selçuk Aydemirin Üsküdar’a Giderken ve Ramazan güzeldir dizilerinde rol alarak tanınmayı başarmıştır.

Murat Cemcir ve Ahmet Kural muhteşem bir ikili olarak komedi türü ile karşımıza çıkmaktadır. Birlikte yapmış oldukları dizi ve filmler de reytinglerin üst sıralarında yer almayı başarmışlardır. Vizyonda izlenen filmlerin arasında yer almaktadırlar. Ahmet Kural ile Çalgı çengi filminde rol almışlardır. Daha sonra düğün dernek filmlerinde rol alarak dizi çekimlerinde de bulunmuşlardır. İşler güçler, Kardeş payı dizilerinde Selçuk Aydemir imzası ile rol almışlardır.

Baba Parası Filmi Başrol Ahmet Kural

Baba parası filminde başrol oyuncu olarak karşımıza Ahmet Kural çıkmaktadır. 1982 de Kütahya’da doğmuştur. Konya Selçuk Üniversitesi Radyo Televizyon Sinema bölümünü okumuş ve bitirmiştir. Ayrıca Ankara Bilkent Üniversitesinde master yapmıştır. Levent Kırca’nın sayesinde ünlenmiştir. Levent Kırca ve Oya Başar tiyatrosunda rol almıştır.

 

baba parası full izlee
baba parası full izlee

 

 

Yorum yaz