Bilal Sonses’e Nasıl Ulaşılır? Bilal Sonses

Bilal Sonses kimdir şeklinde arama yapan ziyaretçilerimize bildirmemiz gerekir ki, Bilal Sonses gerçek mana da bir ses sanatçısıdır. Özellikle Reynmen ile beraber söylemiş olduğu “Sen Aldırma” şarkısı ile Youtube’da büyük bir kitleye ulaşmayı başarmış olan Bilal Sonses, bugün kariyerinin her ne kadar başında olsa da gerçekten ışıklı bir gelecek onu bekliyor. Şarkı çok kısa bir süre içerisinde birçok insan tarafından dinlenmiş ve paylaşılmıştır. Youtube’da trend videolar listesine girmeyi başarmış olan şarkı ile Bilal Sonses son derece bilinen bir isim haline gelmiştir. Şarkıyı severek dinleyen insanlar arasında muhtemelen sizler de varsınız. Bilal Sonses kimdir merak edenler için hazırladığımız içeriği hemen aşağıdan inceleyebilir ve sanatçının hakkındaki tüm bilgiyi öğrenebilirsiniz.

bilal sonses iletişim
bilal sonses iletişim

Müziği ile eğitim hayatını beraber yürütmeyi başarabilen sanatçı 1989 yılı İstanbul Fatih doğumludur. Şu anda 29 yaşında olan genç ve tecrübeli sanatçı, orijinal İstanbul beyefendilerindendir. Ortaöğretim eğitimini Mehmet İhsan Mermerci Anadolu Turizm Otelcilik Lisesinde bitiren Bilal Sonses, Önlisans eğitimini ise Onsekiz Mart Üniversitesinde tamamlamıştır. Şu anda Lisans eğitimini ise Düzce Üniversitesinde devam ettirmektedir. Şu anda devam eden eğitim hayatı sebebi ile sadece ara tatillerinde sahne almakta ve Düzce’de bulunan Diapolis Otel Taş Bar’da sahne almaktadır. Bilal Sonses’in çıktığı bar her Cuma günü tıklım tıklım dolmakta da ve ekstra gelen seyircilere yer kalmamaktadır.

Bilal Sonses oldukça fit bir vücuda sahiptir. Halk arasında sürekli bahsedilen genç kızların sevgilisi hitabını sonuna kadar hak etmektedir. 1.76 cm boyu ve 70 kilosu ile gözde bekârlardan bir tanesidir. Ayrıca ünü ve kazandığı parası ile ciddiyetini ve samimiyetini koruyan nadide sanatçılardan bir tanesidir. Oldukça yakışıklı olduğu için okulunda genç kızların sürekli yoğun ilgisine maruz kalmaktadır.

Bilal Sonses Nasıl Yükseldi?

Bilal Sonses 2015 yılında kurduğu Youtube kanalı ile yükselmeye başlamıştır. Youtube kanalı açmak bildiğiniz üzere günümüzün en popüler iş odaklarından bir tanesidir. İnsanlar yeteneklerini Youtube üzerinde kendi kitlesi ile paylaşabiliyor ve gayet ünlü olabiliyor. İşte Bilal Sonses de bu popülariteden faydalanabilmek ve kendi kitlesine seslenebilmek için Youtube kanalı kurdu. Kanalını kurar kurmaz işlerin renginin çok değiştiği apaçık ortada. Kendi besteleri haricinde sürekli olarak kendine ait olmayan cover müzikleri ile hayranlarının kulaklarının pasını alıyor. Bilal Sonses’in kanalı şu an 1.3 milyon aboneye sahiptir. Oldukça hızlı yükselen sanatçının kanalı Youtube’da oldukça popüler hale gelmiştir. Bilal Sonses’in “İki kelime, Elin Olamam, Sana Bir Şey Olmasın ve Sol Yanım” şarkıları Youtube’da ve halk arasında oldukça popüler hale gelmiştir.

bilal sonses telefon numrası
bilal sonses telefon numrası

Bilal Sonses’e Nasıl Ulaşılır?

Bilal Sonses şu anda resmi olarak bir menajer ile çalışmayı reddetmektedir. Sebebi ise eğitim hayatının devam etmesidir. Ancak kendisine sosyal medya hesaplarından ulaşabilirsiniz.

Instagram: instagram.com/bilalsonses

Facebook: facebook.com/bilalsonses

Youtube: Bilal Sonses

Yorum yaz