Firma Rehberi

Firma rehberi dendiğinde akla gelen ilk site olabilmek için çalışmalarını sürdüren wikirehber.com’un hedefi 1 milyon firma. Kurulduğu ilk günden itibaren ziyaretçilerinin desteğiyle binlerce firmayı bünyesinde bulunduruyor. Yüzlerce kategori de, binlerce firmayı ziyaretçilerine sunan wikirehber hizmetinizde. Bünyesinde bulundurduğu binlerce telefon numarası, adres gibi firma bilgilerini ziyaretçileri ile paylaşan firma rehberi’nin hedefi 1 milyon adet telefon numarasını bünyesinde bulundurabilmek. Sistemimizde bulunan tüm firmaları özenle kategorilere ayırarak gelen ziyaretçilerimize kolay bir kullanım sunuyoruz.

Aradığınız her firmayı tek tıkla bulabileceğiniz sistemimize sizler de kendi firmalarınızı ekleyebilirsiniz. Hiç bir uğraş göstermeden sektör ve şehir bilgisi kullanarak işinize yarayacak binlerce firmayı anlık olarak bulabilirsiniz. İnternet dünyasının hayatımız da büyük bir alana sahip olmasıyla birlikte tanıdıklardan firma numarası alma ya da yol tarifi istemek gibi olayları geride bırakıyoruz. Firma rehberi internet sitelerinden istediğiniz işletmenin adresine, telefon numarasına hatta bu işletme hakkında yapılan yorumlara kadar ulaşabiliyorsunuz. Sisteminde bulundurduğu firmaları kategorilere ayırarak sizlere sunan firma rehber sitesi wikirehber’e her gün binlerce yeni firma eklendiğini biliyor musunuz?

firma rehberi
firma rehberi

Ürün ve hizmet sunan her türden işletmeyi, sistemimiz de bulunduruyoruz. Sizlerde “firma ekle” sayfasını kullanarak firmanızı sitemize ekleyebilirsiniz. Reklam fiyat maliyetlerinin çok fazla olduğunu biliyoruz. Firmanızı wikirehber’e ekleyerek daha fazla müşteriye reklam maliyeti ödemeden ücretsiz bir şekilde ulaşabilirsiniz. Tamamen ücretsiz olarak hizmet veren firma rehberi, sizlerin hizmetinizde.