Gizlilik Politikası

Wikirehber.com olarak siz değerli ziyaretçilerimizin güvenliğine ve gizliliğine oldukça özen gösteriyoruz. Bizlere ilettiğiniz mesajlarda veya sitemizde bulunduğunuz her anda sizlerin gizliliği ve güvenliği için uğraşıyor, çabalıyoruz. Wikirehber.com sisteminde ziyaretçilerin gizlilğini ihlal eden bir durum bulunmamaktadır.

  • Bizlerle iletişim kurabileceğiniz en basit alanlardan bir tanesi olan yorumlar bölümünde bizlere ilettiğiniz ad soyad, mail adresi gibi bilgiler gerektiğinde sizlerle iletişim kurmamız için istenmemektedir. Bu bilgiler kesinlikle üçüncü şahıslarla paylaşılmaz.
  • İnternet sitemiz üzerinde bulunan site yöneticileri ile iletişim kurabileceğiniz iletişim sayfamız üzerinden bizlere yolladığınız kişisel bilgilerinizi sadece sizlere geri bildirimde bulunmak amacıyla istiyoruz. Sizlere ulaşabilmek amacıyla istediğimiz bu bilgiler kesinlikle üçüncü şahıslar ile paylaşılmamaktadır.
  • Sitemize firma eklerken adres ve telefon bilgilerini diğer ziyaretçilerimizin de görebileceğini unutmayın. Sitemizin amacı gereği firmaların bilgileri diğer kullanıcılar ile de paylaşılır. Firmanızın bilgilerini, firma sayfanıza giren herkes görüntüleyebilir. Sizlerin de daha fazla müşteriye ulaşabilmesini amaçladığımız bu sistemde sizlerin güvenliğine olumsuz yönde etkileyen bir durum bulunmamaktadır.