Hakkımızda

Kurulduğumuz ilk günden itibaren Wikirehber.com ailesi olarak siz değerli ziyaretçilerimize en iyi şekilde hizmet vermeyi amaçlıyoruz. Sizlerin ihtiyacı olabilecek avukat, hastane, il müdürlükleri, devlet daireleri, okul numaraları gibi yüzlerce kategoride binlerce telefon numarasını sistemimizde barındırarak sizlere sunuyoruz. Yardımı ve misafirperverliği benimseyerek hizmetlerimize devam ediyoruz. Her geçen gün daha fazla genişleyen numara kapasitemiz ile daha iyi hizmetin kapısını aralıyoruz.

Wikirehber.com’da binlerce telefon numarasına tek tuşla ulaşabilirsiniz. Kategoriler halinde binlerce kurumun, iş yerinin telefon numarasını sizlere sunan sistemimize sizlerde kendi firmanızın telefon numarasını ekleyebilirsiniz. Ziyaretçileri ile interaktif bir şekilde iletişim kuran wikirehber’de gold firma olarak ana sayfamızda yer alabilirsiniz. Wikirehber ailesi siz değerli ziyaretçilerinin desteği ve yardımıyla beraber her geçen gün daha iyi konuma geliyor.

Bizlerle görüş ve düşüncelerinizi paylaşarak gelişmemize destek olabilirsiniz. Numara sorgulamanın ve numara bulmanın en kolay yöntemlerinden biri olan wikirehber sizlerin desteği ile çok daha iyi noktalara geliyor.