Houze: Reynmen Müzik Şirketi

houze müzik
houze müzik

Sosyal medya ile hayatımıza giriş yapan ve her geçen gün adından daha fazla söz ettirmeyi başaran Reynmen(Yusuf Aktaş) kendi müzik şirketini kurdu. Yaptığı başarılı müzik çalışmalarıyla milyonlarca dinleyene ulaşan ve İnstagram’da 6.4 milyon takipçi edinen Reynmen kendisinden beklenmeyen bir harekete imza attı.

Reynmen, İnstagram hesabından; Bir müzik şirketi kurduk, sağolsun piyasada ki güvensiz abilerimiz bizi böyle bir insana dönüştürdü. Artık kendilerine teşekkür ediyorum, bir müzik şirketim var. Açıklamalarıyla sevenlerini mutlu etti. Sadece kendi ve yakın arkadaşlarına hizmet edeceğini açıkladığı müzik şirketinin adı: Houze. 

Reynmen Houze müzik şirketiyle iki yeni şarkıyı ise 11 Ocak 2019 tarihinde yayınladı. “Oğulcan Nihat & Vecize – Uçurum ” ve Doğukan Sarıtaş ft. Uberkuloz – Hevesim Yok adlı iki yeni şarkıyla yayın hayatına başlayan Houze müzik sadece Reynmen ve yakın arkadaşlarına hizmet edecek.

Doğukan Sarıtaş ft. Uberkuloz – Hevesim Yok

Reynmen Kimdir?

Yusuf Aktaş, nam-ı diğer Reynmen 1995 yılında İstanbul Bağcılarda dünyaya gelmiştir. Üç kardeş olan Yusuf Aktaş’ın bir ablası ve bir erkek kardeşi bulunmaktadır. Babasının adı Rahmi, annesinin adı ise Nasibe’dir. İlköğretimi Ahmet Kabaklı Okulunda okurken Fatih Sultan Mehmet İlköğretime nakil olmuş ve ilköğretimi orada tamamlamıştır.Daha sonra Bahçeşehir İMKB Anadolu Teknik ve Endüstri Meslek Lisesine yazılmıştır. Ancak oradan da mezun olmadan Başakşehir Lisesi’ne geçiş yapmış son olarak oradan da ayrılarak açıköğretim lisesini tamamlamıştır.

Scorp adlı sosyal medya uygulamasında çektiği videolar ile beklediğinin üzerinde bir popülerlik yaşayan Reynmen, önce İnstagram’da sonra ise Youtube’da da yüksek takipçi kitlesine ulaşmayı başardı. Başarılı videoları ve kaliteli sesi ile takipçilerini her geçen gün artıran Reynmen, Derdim Olsun ve Ela adında milyonlarca kişi tarafından izlenen şarkılara da sahip. Yakın zamanda bir albüm çıkaracağını açıklayan Reynmen yeni şarkılarını çok kısa zaman sonra yayınlayacak.

25 Ocak 2019 tarihinde yayınladığı “Derdim Olsun” adlı parça yayınlandığı ilk dakiklardan izlenme rekorlarını alt üst etmişti. Şuanda ise 260 milyon izlenme ile yüksek bir izlenme sayısına sahiptir.

Derdim Olsun parçasının ardından 12 Temmuz 2019 tarihinde ise klibi ile büyük ilgi çeken “Ela” şarkısını yayınlandı. Reynmen Ela klibi ile ise 217 milyon izlenme sayısına ulaştı.

 

Reynmen, İLS VİSİON etiketiyle yayınladığı bu şarkıları “Houze” etiketi ile değiştirdi. Reynmen İLS VİSİON adındaki ajans ile sıkıntılar yaşayıp iş anlaşmasını sonlandırmıştı. Reynmen’nin HOUZE İstanbul müzik şirketiyle güzel işler yapacağına inanıyoruz.

Houze Müzik İletişim Bilgileri:

Youtube: Houze Müzik Youtube Hesabı: https://www.youtube.com/channel/UC_WJVmPwfvlKoT2sNp8aKmg

İnstagram: Houze Müzik İnstagram Hesabı: https://www.instagram.com/houzeistanbul/

Yorum yaz