Mucize 2: Aşk İzle – Full İzle

Film severlerin merakla beklediği filmler arasında Mucize 2: Aşk bulunmaktadır. Mucize filmin 1. Bölümü izlenme rekoru kırarak seyircileri ekranlara kilitlemişti. Şimdi birçok kişi tarafından mucize 2: Aşk filminin ne zaman vizyona gireceğine dair akıllarında soru işareti bulunmaktadır. Şimdi sizlere mucize 2: Aşk filminden bahsetmek isteriz.

Mucize 2: Aşk filminin yönetmeni Mahsun Kırmızıgül bulunmaktadır. Mucize 2: Aşk filmi için vizyon tarihi belli olmasıyla izleyiciler tarafından merak uyandırılmıştır. Mucize 2: Aşk filmi ne zaman vizyonda? Sorusunun cevabını sayfamızda bulmanız mümkündür.

Mucize 2: Aşk filmi 6 Aralık 2019 tarihinde vizyona girmiştir. Murat Tokat filmin yapımcılığı üstlenmiştir. Ancak film sadece Türkiye de değil Avrupa ve Türki Cumhuriyetlerinde de sinemaseverlerinin karşısına çıkacaktır.

Mucize 2 Aşk Full İzle

Mucize 2: Aşk Filminin Konusu Nedir?

Mucize filminin devamı niteliğinde olan mucize 2: Aşk filmi birçok sinemaseverler tarafından heyecan içerisinde beklenmektedir. İlk filmde izleyicileri 1960’lı yıllara götürerek darbe de yaşanılan etkileri fakir halk ile göstermiştir. Başrolünde Mert Turak ile Talat Bulut yer almaktaydı. Ayrıca yönetmeliğini ve senaristliğini tekrardan Mahsun Kırmızıgül üstlenmektedir.

Mucize 2: Aşk filminde ise Doğu da yaşayan engelli bir genç olan Aziz’in âşık olmasıyla merakları üzerine çekecektir. Aziz ve Mızgin karakterlerinin görücü usulü evlenerek birlikte yaşama tutunma mücadelesi gösterecektir.

Aziz engelli bir bireydir. Karısı Mızgin ile görücü usulü evlenmiştir. Durumları çok iyi olmadığından dolayı köyde yaşadıkları sorunlardan iyice bunalmış durumdadırlar. Kendilerine yeni bir hayat kurmak için Batı’da bir kasabaya yerleşmişlerdir. Ancak sorun onların peşini bırakmayarak gittikleri kasabada da türlü sorunlar ile karşılaşmaktadırlar. Çift insanların ön yargılarını aşıp hayata tutunmak için büyük çaba harcamaktadırlar. Aziz karısı Mızgin’e âşıktır. Böylelikle karısı Mızgin için engellerinden kurtulmaya karar vermektedir. Bu kararıyla zorlu bir mücadele onun için başlamaktadır. Mahir öğretmen ve sinemacı Bahattin’in desteğiyle birçok engelleri aşarak eşi için birçok mucize gerçekleştirir.

mucize 2 aşk full izle
mucize 2 aşk full izle

Mucize 2: Aşk Filmi Nerede Çekildi?

Filmin çekimleri İzmir’in Foça ilçesi ve Kars’ta çekilmiştir. Çekimlerin önemli sahneleri Foça’ya bağlı olan Yeni Foça Mahallesinde çekilmiştir. Bazı sahnelerinde ise bölgede ki adalar ve ilçe merkezinde bulunan Marsilya Meydanı da çekim esnasında kullanılan alanlardandır. Marsilya Meydanına çiçekçi ve seyyar Pazar tezgâhları kurulmuştur. Taş duvarlara eski sinema afişleri asılarak dönemin havasını seyircilere hissettirmiş bulunmaktadır. Döneme ait nostaljik kostümler ve klasik arabalar ile 60’lı yılları fazlasıyla hissedecek ve hoşunuza gidecektir. Filmin konusu yaşanmış gerçek bir hikâyeden yola çıkılarak yazılmıştır.

 

Mucize 2: Aşk Oyuncuları

 • Mert turak,
 • Fikret Kuşkan
 • Biran Damla Yılmaz
 • Mahsun Kırmızıgül
 • Melis Sezen
 • Şenay Gürler
 • Sinan Çalışkanoğlu
 • Deniz Özerman
 • Meray Ülgen
 • Suna Selen
 • Metin Yıldız
 • Dilek Denizdelen

Gibi birçok oyuncu rol olmaktadır. Mucize 2: Aşk filmi ile sizleri etkileyecek.

mucize iki aşk izle
mucize iki aşk izle

Mucize 2: Aşk filmi izlemeniz gereken olağan üstü filmler arasında bulunmaktadır. İzleyeceğinize pişman olmayacağınız filmler arasında yer almaktadır.

Yorum yaz