Norm Ender İletişim Bilgileri: Norm Ender

Norm Ender kimdir? Mekânın sahibi isimli şarkı ile müzik piyasasına giriş yapmış bulunmaktadır. Norm Ender kimdir? Nerede doğdu ve kaç yaşında gibi bilgilere sitemizden ulaşabilir, menajeri ile görüşmeler sağlayabilirsiniz.

Norm Ender, İzmir Bornova’da 25 Mart 1985 yılında dünyaya gelmiştir. Norm Ender takma ismi olmasıyla birlikte gerçek adı Enden Eroğlu olarak karşımıza çıkmaktadır. Cartel müzik grubu Norm Enderin rap müziği ile tanışmasını sağlamış ve sürekli kavga içerisinde geçeğen eğitim hayatı nedeniyle lise eğitimini bırakmak zorunda kalmıştır.

norm ender iletişim
norm ender iletişim

Norm Ender son günlerde rap dünyasında en çok konuşulan isimler arasında bulunmaktadır. 2001 yılında kendi yazdığı rap şarkıları ile arkadaş çevresi tarafından çok fazla sevilmiştir. Böylelikle rap yapmaya başlamıştır. 2004 yılında ATV kanalında akademi Türkiye müzik yarışması programına katılarak ekranlarımız karşısına çıkmıştır. Ancak yarışmada rap dışında pop parçalar da seslendirmesi istenince yarışmadan olaylı bir şekilde ayrıldığını söylenmektedir.

2005 – 2006 yılları arasında askere gidip vatani görevini yerine getirmesiyle 1 yıl müzik hayatına ara vermek zorunda kaldı. Ancak askerden gelmesiyle birlikte müzik hayatına geri dönerek Playboy, son uyku, kafam bir milyon ve eksik etek gibi şarkılarıyla tekrardan ön plana çıkarak kendisini göstermeyi başarmıştır. Norm ender birçok sevenleri tarafından dinlenilmektedir. Böylelikle kendisine geniş bir çevre elde etmiş ve güzel yerlere adım atmaya başlamıştır. Norm Ender, eksik etek şarkısıyla sosyal medyada yerini tekrardan tutmuştur. Bu şarkısı hayranları tarafından çok fazla dinlenmiş ve hayranları tarafından desteklenmiştir.

Eksik etek şarkısıyla sosyal medyada belli bir kapasiteye ulaşarak tanınmayı başarmıştır. Hayranları tarafından yaptığı rap şarkılar fazlasıyla beğenilerek dinlenilmektedir. Eksik etek şarkısı bir gün içerisin de yaklaşık 2 milyon, bir ayda ise 40 milyon kişi tarafından dinlenerek hayranlarıyla buluşmuştur. 2006 yılında en çok dinlenenler arasında 17. sıraya gelerek ön plana çıkmayı başarmıştır.

norm ender ulaşma
norm ender ulaşma

2017 yılında ise Aura isimli albümü ile müzik kariyerine devam etmektedir. Son albümünden 2 yıl sonra kendine ait olan Mekânın sahibi adlı şarkısı ile hayranları tarafından bir kez daha çok fazla beğeni almış bulunmaktadır.

Norm Ender’in Klipleri

Kinim – 2002

Tekir – 2007

İçinde patlar – 2010

Çıktık Yine Yollara – 2011

Deli – 2017

Kaktüs – 2017

Mekanın sahibi – 2019

Norm Ender’e Nasıl Ulaşılır?

Norm Ender menajeri Derya Lebi iletişim bilgileri

Instagram: www.instagram.com/dryalebi

Facebook: www.facebook.com/dryalebi

LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/derya-lebi-110638194/?originalSubdomain=tr

Norm Ender’in menajeri Derya Lebi kesinlikle telefon numarasının internet sitelerinde yer almasını istemiyor. Bu sebepten dolayı kendisine en yakın iletişim ajansları ve menajerlik ajansları veyahut sosyal medya hesaplarından ulaşabilirsiniz. Norm Ender konser fiyatları ile alakalı bilgiler alabilir Norm Ender ile birebir görüşmeler sağlayabilirsiniz.

norm ender telefon bilgileri
norm ender telefon bilgileri

 

Yorum yaz