NOVA STEELL -HAFİF ÇELİK YAPI ,TİCARİ YAPI ,ENDÜSTRİYEL YAPI

galeri

Firma Hakkında

Firmamız yurt içinde ve yurt dışında hafif ve ağır çelik yapılar üzerine çalışmalar yapmaktadır.

 

NOVA STEELL deprem riski yüksek olan coğrafyamızı da Hafif Çelik Yapı alanında uzman kadrosu ile hizmet vermeye başlamıştır. Ülkemizde hızla yaygınlaşan hafif çelik yapılar konusunda söz sahibi hale gelmiştir.

Geniş açıklıklı endüstriyel yapı, okul, hastane, sosyal konut, çok katlı konutlar, villalar, konteyner ve diğer hafif çelik yapı ihtiyaçlarına cevap veren kurumumuz, sektörün ülke içinde gelişimine katkıda bulunarak güvenli, pratik ve ekonomik yapılar inşa etmeye devam ediyor.

 

ÇALIŞMA ALANLARIMIZ

 

Yapı Elemanları Üretimi

Dayanıklı ve akıllı konut projeleri bizden sorulur!

Nova Steell hafif çelik yapı ve hafif çelik konstrüksiyon ticari yapılar  ,konteyner üretimi ile çözüm ortağınızdır.

 

Modern Konut Çözümleri

Birçok farklı yapı türünde kendini kanıtlamış firmamız, istediğiniz hafif  çelik konstrüksiyon konut ,bina ,villa ,müstakil ev ,çiftlik evi ,müştemilat  projelerinin gerçekleşmesinde tasarım aşamasından anahtar teslim sürecine kadar da yanınızda.

 

Mobilizasyon Hizmetleri

NOVA STEELL hafif Çelik Yapı dışında konteyner üretimi ,endüstriyel yapılar ,fabrika ,depo ,atölye ,garaj  ,tarım ve hayvancılık yapıları ve şantiye kurulumu konusunda oldukça tecrübelidir. Gerek yurtiçi gerekse yurt dışında imza attığı önemli projelerle kısa sürede sektörde saygın bir yer edinmiştir.

Yorum yaz

Firma Bilgileri

  • AdresAşağı Öveçler Mah. Lizbon Cd. 11/33 Çankaya / ANKARA
  • Telefon0 542 343 43 08
Paylaş