Oğuzhan Koç Kimdir: Oğuzhan Koç

Çok Güzel Hareketler Bunlar ile tanıdığımız 3 Adam’ın güzel sesli sempatik çocuğu Oğuzhan Koç hakkında neler biliyorsunuz?

Oğuzhan Koç, 13 Mayıs 1985 yılında Erzincan’da dünyaya geldi. Ardından 13 Mart 1992 yılında gerçekleşen Erzincan depreminin ardından ailesi ile beraber Bursa’ya taşındı. Küçük yaşlardan itibaren müziğe olan ilgisini başarıya çevirerek ailesine de kanıtladı. Ali Cengiz Çelenk Korosu’nun sınavına girdi ve kazandı. Daha küçük yaşta, 8 yaşındayken Bursa Devlet Konservatuarı hocalarından müzik eğitimleri almaya başladı. Yaklaşık 8 yıl kadar süren eğitim, 16 yaşındayken sona erdi. Lise hayatı boyunca müzik ve tiyatro ile ilgilenen Oğuzhan Koç, Eser Yenenler ile de bu yıllarda samimi arkadaş oldu.

Oğuzhan koç iletişim
Oğuzhan koç iletişim

Lise eğitiminin ardından Dokuz Eylül Üniversitesi’ni kazandı. Ve bir yıl boyunca İktisadi ve İdari Bilimler fakültesinde eğitim aldı. Okulu ve bölümünü sevmediği için bir yılın sonunda 2005 yılında İstanbul’a Eser Yenenler’in yanına taşındı. İstanbul’daki yaşamı müzik grubu kurmasıyla daha güzel bir hal almaya başladı. Müzik grubuyla beraber çeşitli mekanlarda sahne de almaya başlamıştı.

Oğuzhan Koç, Çok Güzel Hareketler Bunlara Nasıl Katıldı:

2007 yılında BKM’ye(Beşiktaş Kültür Merkezine) katıldı. 2009 yılında Yılmaz Erdoğan’nın filmi Neşeli Hayatlarda rol aldı. Bir dönemin popüler programı Çok Güzel Hareketler Bunlar, programında sesi ve sempatik hareketleriyle seyircinin gönlünü fetheden Oğuzhan Koç “Gül ki Sevgilim, Giden Günlerim Oldu” gibi şarkılarıyla da milyonlarca kişiye sesini duyurmuştur.

3+1 Programı Nasıl Başladı:

2013 yılında, Star TV’de yayın hayatına başlayan Eser Yenenler, İbrahim Büyükak ve Oğuzhan Koç’un beraber sundukları gece şovu başladı. Programın Acun Ilıcalı tarafından satın alınmasıyla beraber program 3 Adam adıyla TV8 ekranlarında yayınlanmaya başladı. Bu dönemde bu üçlü 3 Adam Yapım adında bir yapım şirketi de kurdu.

Oğuzhan koç telefon numarası
Oğuzhan koç telefon numarası

Oğuzhan Koç’un Filmleri:

2018 – Yol Arkadaşım 2
2017 – Yol Arkadaşım
2017 – Doru (Seyis 2)(Sinema Filmi)
2016 – Fırıldak Ailesi Orta Dünya (Seslendirme)(Sinema Filmi)
2016 – 3 Adam Fazla Gurur Kalbe Vurur (TV Dizisi)
2015 – Bana Baba Dedi Bana Baba Dedi (Kaan) (TV Dizisi)
2010 – Çok Filim Hareketler Bunlar
2009 – Neşeli Hayat Neşeli Hayat (Timur) (Sinema Filmi)
2008 – 2010 – Çok Güzel Hareketler Bunlar (TV Dizisi)

Oğuzhan Koç’a nasıl ulaşılır?

Oğuzhan Koç’a ulaşmak için “Hypers” adlı reklam ajansı ile iletişim kurmanız gerekmektedir. Eğer konser ve benzeri konularda görüşmek isterseniz Ensey Ajans Organizasyon ve Menajerlik hizmetleriyle iletişim kurabilirsiniz.

Oğuzhan Koç Konser İçin İletişim: 0541 232 3050

Oğuzhan Koç İnstagram : https://www.instagram.com/oguzhankoctv/

Oğuzhan Koç Youtube: https://www.youtube.com/user/oguzhankocofficial

oğuzhan koç konser
oğuzhan koç konser

Yorum yaz