Öykü Gürman İletişim

Firma Hakkında

Öykü Gürman Kimdir? Öykü Gürman’a Nasıl Ulaşılır?

Öykü Gürman aslen Trabzonludur. Kadife sesi ile kulaklarımızı şenlendiren nadide sanatçılardan bir tanesidir. Öykü Gürman 4 Ağustos 1982 İstanbul doğumlu olan Öykü Gürman, bugüne kadar gördüğü müzik eğitimine çok küçük yaşlar da başlamıştır. Cihat Aşkın gibi çok özel müzik hocalarından keman dersleri de almıştır. Kendini her alan da geliştirmeyi tercih eden Öykü Gürman bugün Türkiye’nin en kaliteli seslerinden bir tanesidir.

Öykü gürman iletişim
Öykü gürman iletişim

2007 yılında Youtube’a yükledikleri “Evlerinin Önü Boyalı Direk” vokalini ikiz kardeşi Berk Gürman ile birlikte seslendirmiştir. Bu vokalin ardından çok büyük başarılar elde eden Öykü Gürman gerçek mana da Türkiye’nin en etkili seslerinden birisi haline gelmiştir. Flamenko müziği ile Türk ezgilerini seslendirmeye devam eden ikiz kardeşler Öykü Gürman ve Berk Gürman 2007 yılında “Kısmet” isimli ilk albümlerini yayınlamıştır. Güzel bir geri dönüş alan ikiz kardeşlerin ikinci albümü ise 2009 yılında “İki Arada” ismi ile gelmiştir. Ancak istedikleri performansı beraber veremedikleri gerekçesi ile 2010 yılında ayrılmışlardır ve yollarına ayrı ayrı devam etme kararı vermişlerdir.

Öykü Gürman Müzikleri

Öykü Gürman hedef ve kariyerine ilk solo albümünü katmak için “Bir Başka” ismi ile 2011 yılında yayınlamıştır. İlk solo albümü sonrasında diğer ses sanatçılarının dikkatini çeken Öykü Gürman 2015 yılına kadar herhangi bir albüm çıkarmasa da kariyerine konserler, düğünler ve çeşitli etkinliklere katılarak devam etmiştir. 2015 yılında tek başına çıkartmış olduğu ilk “Rüya Bitti” albümü ile müzikseverlerin ilgisini çekmiş ve bugün çok fazla sevilen sanatçılardan birisi haline gelmiştir.

Flamenko müziği ve Türk pop müziği üzerine çalışmalarını sürdüren sanatçı Öykü Gürman geçmişte “Urfalıyım Ezelden”, “Panzehir” ve “Türkü Filmi” gibi dizilerin başrolünü üstlenmiş ve çok başarılı olmuştur. Özellikle bu dizilerden sonra ünü artan sanatçı Öykü Gürman şimdiler de ise ses sanatçılığı üzerine yoğunlaşmış ve yeni albüm çalışmalarına devam etmektedir. Öykü Gürman ikiz kardeşi Berk Gürman ile tekrar birleşerek 2017 yılında “Ubuntu” isminde yeni albüm ile tüm camiaya merhaba dediler.

Ubuntu albümünde yer alan şarkılardan bir tanesi olan Şaka Yaptım şarkısı 1986 yılında Seda Sayan’ın ve Nejat Alp’in beraber yazdıkları şarkıdır. Albümlerinde yer verdikleri Cover ile Seda Sayan’ı da çok sevindirmişlerdir. Ayrıca Nankör Kedi adlı şarkının yeniden düzenlenmesi ile albüm de yer almıştır.

öykü gürman telefon numarası
öykü gürman telefon numarası

Öykü Gürman’a Nasıl Ulaşılır?

Öykü Gürman’a ulaşmanın en kolay yolu Production şirketi veyahut menajeri ile iletişime geçmektir. Öykü Gürman’a konser fiyatları, sahne fiyatları ve diğer projeler için direkt ulaşabilir ve menajeri ile irtibata geçebilirsiniz. Ayrıca sosyal medya sitelerinde de oldukça etkili olan Öykü Gürman’a sosyal medya siteleri üzerinden de ulaşabilirsiniz.

Öykü Gürman Sosyal Medya Hesapları;

Facebook: facebook.com/OykuGurman

Instagram: instagram.com/oykugurman

Öykü Gürman Menajeri iletişim bilgileri: 0212 343 23 55 & 0 541 232 30 50

öykü gürman konser ücreti
öykü gürman konser ücreti

Yorum yaz

Firma Bilgileri

Paylaş